17.3.2020 - UPOZORNĚNÍ:
Z důvodu aktuálního dění kolem COVID19 nebude až do odvolání možné osobní vyzvednutí zboží a platba na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Na výkresy, poznámky a fotografie

Společnost Artiteq vyvinula také skupinu produktů, které pomáhají lépe organizovat poznámky nebo vystavovat obrázky či fotografie.

Na stěnu velmi rychle a jednoduše připevníte motiv do chlopně lišty Info Rail, případně Info Rail Plus, která je doplněna o vkusnou poličku na odložení maličkostí či postavení obrázků. Další možnost jak jednoduše umí...

Společnost Artiteq vyvinula také skupinu produktů, které pomáhají lépe organizovat poznámky nebo vystavovat obrázky či fotografie.

Na stěnu velmi rychle a jednoduše připevníte motiv do chlopně lišty Info Rail, případně Info Rail Plus, která je doplněna o vkusnou poličku na odložení maličkostí či postavení obrázků. Další možnost jak jednoduše umístit poznámky nebo malůvky či fotografie je vertikální lišta Info Strip, do chlopní po obou stranách lišty můžete jednoduše vsunout motiv a zároveň lze pomocí magnetů připevnit motivy přímo na samotnou lištu (uvnitř je ocelový plát, který zajistí uchycení magnetů).

Dalším zajímavým produktem je speciální set Picture Mouse, který je vhodný například do dětského pokoje na zavěšení obrázků nebo fotografií. Na stěnu se zavěsí pomocí šroubu plastový úchyt, do kterého se přichytí ocelové lanko s vypínacím závažíčkem ve tvaru malé myšky, motivy se poté pomocí plastových jazýčků přichytí k vypnutému lanku.


Více informací

Podkategorie

  • Lišty na stěnu

    Lišty Info Rail, Info Rail Plus a Info Strip jsou optimálním řešením pro jednoduchý a rychlý způsob, jak komfortně vystavit obrázky, fotografie a poznámky na stěně. Obrázek nebo jiný motiv lehce zasunete do spodní části lišty, kde je pryžová chlopeň, obrázek ve chlopni zůstane uchycen a zatažením směrem od lišty jej opětovně odejmete.

    Organizujte jednoduše své dokumenty s produkty Artiteq.

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek