17.3.2020 - UPOZORNĚNÍ:
Z důvodu aktuálního dění kolem COVID19 nebude až do odvolání možné osobní vyzvednutí zboží a platba na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Stropní lišty Artiteq

Stropní lišty Artiteq jsou vhodné pro využití v prostorech, kde není možné instalovat standardní nástěnné lišty (výlohy, skleněné stěny atd.), případně je potřeba, aby byly obrazy nebo plakáty zavěšeny v prostoru tak, aby byl obsah umístěn oboustranně.Nejběžnějším typem stropní lišty Artiteq je Top Rail (k dostání barevném provedení 3m bílá př...

Stropní lišty Artiteq jsou vhodné pro využití v prostorech, kde není možné instalovat standardní nástěnné lišty (výlohy, skleněné stěny atd.), případně je potřeba, aby byly obrazy nebo plakáty zavěšeny v prostoru tak, aby byl obsah umístěn oboustranně.Nejběžnějším typem stropní lišty Artiteq je Top Rail (k dostání barevném provedení 3m bílá příp. černá barva nebo přírodní hliník).

Pro nově instalované pevné podhledy je určen systém Art Strip, který je po instalaci pevnou součástí stropu a lišta je úplně schována.


Více informací

Podkategorie

 • Top Rail

  Závěsný systém Top Rail je vhodný pro použití v místech, kde je nutné instalovat obrazy dále od stěny.
  Své uplatnění sytém nalezne v bytech, muzeích, na výstavách, v galeriích, ale také ve školách nebo na univerzitách.

  Stropní lišta Top Rail je vyrobena z hliníku. Standardně je dodávána v bílém provedení a lze jí přetírat malířskými barvami (pokud je vyžadováno pro potřeby interiéru). Lišty Top Rail jsou dodávány po 3 metrech. Metr lišty lze zatížit maximálně 20 kilogramy.

  Instalace:
  Stropní lišta Top Rail je standardně opatřena prefabrikovanými otvory po 125 mm, pomocí kterých se na šrouby připevní přímo do stropu nebo podhledu.
  Délku lišty lze dle potřeby jednoduše zaříznutím pilkou na železo.

  Zavěšení obrazů na lanka:
  Pro zavěšení obrazů se používají lanka s otočnou koncovkou Twister. Koncovka lanka se ze spodu vsune do drážky (kolejnice) lišty a poté se v ose otočí o 90 stupňů. Po otočení lze již na lanko umístit vhodný typ háčku a zavěsit obraz.
  Proti případnému vypadnutí lanka z kolejnice je vhodné použít nový typ lanek řady Twister CLIQ2FIX, které díky plastové košilce zamezí vypadnutí lanka z lišty při posouvání.

  Zásadní výhodou systému Twister je možnost doplnění dalších háčků na jakékoliv místo kolejnice bez nutnosti demontáže stávajícíh prvků.

  Příslušenství k lištám Top Rail:
  - perlonové lanko s otočným háčkem Twister nebo Twister CLIQ2FIX
  - závěsné háčky na obrazy s nosností od 4kg do 15kg

 • Art Strip

  Stropní lankový systém Art Strip je určen pro nově instalované podhledy nebo stropy. Lišta je osazena nad úrovní podhledu a proto nijak neruší koncept interiéru. Hliníková kolejnice pro zavěšení obrazů je zapuštěna v lati z měkkého dřeva.


  "Neviditelný" systém pro zavěšení obrazů nebo plakátů.

   Lišta Art Strip je dodávána v bílém provedení v délce 3 metrů. Maximální zatížení lišty je 20kg na metr.

  Instalace:
  Art Strip se instaluje před montáží samotné konstrukce feálu, sádrokartonového nebo kazetového podhledu. Nejprve se v potřebné výšce lišta prošroubuje nebo prosponkuje do zdi a poté se stejným způsobem k dřevěné lati připevní zakládací lišta konstrukce stropu (s přesazením níže tak, aby konstrukce stropu zakryla "štěrbinu" s kolejnicí).

  Výsledným efektem je to, že systém vůbec nenarušuje vizuál interiéru.

  Zavěšení obrazů na lanka:
  Artiteq Art Strip vyniká především systémem lanek s otočnými koncovkami Twister. Koncovka lanka se vsune ze spodu do kolejnice lišty Art Strip a poté se otočí o 90 stupňů. Po otočení lze zavedeným háčkem posouvat v kolejnici a lanko lze po montáži vhondého háčku zatížit.
  Proti případnému vypadnutí lanka z kolejnice je vhodné použít nový typ lanek řady Twister CLIQ2FIX, které díky plastové košilce zamezí vypadnutí lanka z lišty při posouvání.

  Příslušenství k lištám Art Strip:
  - perlonové lanko s háčkem Twister nebo Twister CLIQ2FIX
  - háčky na obrazy s nosností od 4kg do 15kg

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek