17.3.2020 - UPOZORNĚNÍ:
Z důvodu aktuálního dění kolem COVID19 nebude až do odvolání možné osobní vyzvednutí zboží a platba na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Závěsné lišty na obrazy

V portfoliu značky Artiteq naleznete ucelenou škálu nástěnných a stropních lišt pro řešení zavěšení plakátů nebo obrazů bez nutnosti vrtat do stěn či používat v prostoru různé stojany či konstrukce.

Obecně se jedná o hliníkové profily s kolejnicí, ve které je uchycena kotva s perlonovým nebo ocelovým lankem, na kterém jsou pomocí škály specifick...

V portfoliu značky Artiteq naleznete ucelenou škálu nástěnných a stropních lišt pro řešení zavěšení plakátů nebo obrazů bez nutnosti vrtat do stěn či používat v prostoru různé stojany či konstrukce.

Obecně se jedná o hliníkové profily s kolejnicí, ve které je uchycena kotva s perlonovým nebo ocelovým lankem, na kterém jsou pomocí škály specifických háčků zavěšeny obrazy.


V nabídce jsou tyto systémy:Nástěnné lišty:

 • Click Rail (nejprodávanější nástěnný systém)
 • Combi Rail (nástěnná lišta s osvětlením)
 • Deco Rail (fabionová lišta s dekorační lištou)

Stropní lišty:

 • Top Rail (nejprodávanější stropní systém)
 • Art Strip (stropní lišta pro novou výstavbu - zabudováno do podhledu)

Více informací

Podkategorie

 • Nástěnné lišty

  Nástěnné obrazové lišty Artiteq nabízejí možnost umístění obrazů nebo plakátů na stěnu bez velkého množství vrtání do stěny, navíc poskytují velkou variabilitu co se týče počtu obrázků pod sebou nebo způsobu uchycení motivů.

  Systém Click Rail a Combi Rail (s osvětlením) lze osadit na plastové patky, díky kterým lze v případě nutnosti například při malování lištu odstranit a poté vrátit bez jakéhokoliv vrtání či šroubování zpět na stěnu.

  Fabionová lišta Deco Rail je určena pro specifické interiéry, přičemž je přímo pod strop na stěnu instalována základní hliníková lišta s kolejnicí pro lanka a vůči ní je přilepena lišta s dekoračním profilem (3 varianty na výběr).

 • Stropní lišty

  Stropní lišty Artiteq jsou vhodné pro využití v prostorech, kde není možné instalovat standardní nástěnné lišty (výlohy, skleněné stěny atd.), případně je potřeba, aby byly obrazy nebo plakáty zavěšeny v prostoru tak, aby byl obsah umístěn oboustranně.  Nejběžnějším typem stropní lišty Artiteq je Top Rail (k dostání barevném provedení 3m bílá příp. černá barva nebo přírodní hliník).

  Pro nově instalované pevné podhledy je určen systém Art Strip, který je po instalaci pevnou součástí stropu a lišta je úplně schována.

 • Příslušenství

  Vyberte si vhodné doplňky k závěsným lankovým systémům Artiteq, určeným pro snadné řešení zavěšení obrazů nebo plakátů.

  Na výběr máte široké spektrum háčků s různými nosnostmi, perlonová / ocelová lanka a plakátové lišty či rámy v řadě standardních formátů, přičemž ty komponenty jsou plně kompatibilní se všemi systémy z portfolia Artiteq.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek