17.3.2020 - UPOZORNĚNÍ:
Z důvodu aktuálního dění kolem COVID19 nebude až do odvolání možné osobní vyzvednutí zboží a platba na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Na letáky do výlohy

Komfortní řešení vystavení často obměňovaných motivů. Lankový systém s plastovými kapsami ve formátu A6 až A0 (na šířku i na výšku) lze jednoduše nainstalovat. Velmi komfortní a oblíbené řešení pro cestovní kanceláře, realitní kanceláře či informační centra.

Typy úchytek na plastové kapsy:


Spona E-Clip na uchycení plastové kapsy
Display-It E-Clip
je jednoduchý lankový systém pro u...

Komfortní řešení vystavení často obměňovaných motivů. Lankový systém s plastovými kapsami ve formátu A6 až A0 (na šířku i na výšku) lze jednoduše nainstalovat. Velmi komfortní a oblíbené řešení pro cestovní kanceláře, realitní kanceláře či informační centra.

Typy úchytek na plastové kapsy:


Spona E-Clip na uchycení plastové kapsy
Display-It E-Clip
je jednoduchý lankový systém pro umístění nabídky do výlohy nebo na stěnu - výborné řešení pro cestovní kanceláře a realitní kanceláře pro umístění často obmněňované nabídky. Jedná se o kombinaci ocelových lanek s úchyty na stěnu, strop či podlahu a plastové kapsy různých formátů, které jsou na lanka připevněna pomocí plechových klipů E-Clip.

Příchytka na reklamní kapsu, jednostranná - Grip
Display-It Grip

je určený pro náročnější instalace. Oproti plechovým klipům E-Clip mají kovové gripy vyšší nosnost a nelze je jednoduše mechanicky posunout bez použití imbus klíče. Plastové kapsy na reklamní letáky nebo fotografie se na lanka připevňují na jednoduché nebo oboustranné kovové gripy. Plexi kapsa i fixace na lanko je zajištěna imbusovým šroubem. Do standardních gripů lze instalovat i jiné prvky, než běžné 2 mm plexi kapsy - maximální síla materiálu jsou 4 mm (v případě požadavku máme k dispozici masivnější gripy s možností uchycení prvků až do síly 6 mm).


Celý systém je zavěšen na ocelových lankách tl. 1,8 mm, připevněných přímo na stěnu nebo do kolejnice (více viz níže). Plastové kapsy se připevňují na plechové klipy (možnost napojení klipů z obou stran na jedno lanko).

Kapsy na letáky z 2 mm plexi jsou k dispozici ve formátech A6 (105x148 mm), A5 (148x210 mm), A4 (210x297 mm) a A3 (297x420 mm) - v provedení na výšku i na šířku.
Alternativní formáty A2/A1 a A0 lze na základě požadavku vyrobit.

Typy lanek dle způsobu montáže:

"Na pevno" - Display-It Fixed - lanka s konvcovkami, které lze přivrtat na stěnu (koncovky se v kloubu otočí do "L"), případně připevnit na podlahu a strop. V horním úchytu je lanko opatřeno nalisovanou kotvou, ve spodním úchytu se lanko vypne dle požadované délky a přebytečné lanko se ucvakne či stočí.

"Do kolejnice" - Display-It Flex - lanka s Twister koncovkami, které lze uchytit u stropu i podlahy do nástěnné lišty Click Rail nebo do stropní/podlahové lišty Top Rail. Spodní část lanka má napínací mechanizmus, ve kterém lze lanko napružit a zároveň zkrátit na požadovanou výšku místnosti. Výhodou tohoto řešení je možnost rychlé demontáže či montáže, případně posouvání celé sestavy v rámci lišty.


Více informací

Podkategorie

 • Fixní upevnění lanek

  Lankový systém do výlohy, u kterého se lankové sety připevňují dle přesně daného rozměru a uchycení je na šrouby s hmoždinami.

  Díky kloubovým koncovkám lze instalovat na stěnu (koncovky se otočí o 90 stupňů), případně vetknout mezi podlahu a strop (koncovky na přímo), či kombinace podlaha-stěna (spodní koncovka napřímo, horní otočena o 90 stupňů). Maximální výška stropu je 4 metry.

  Instalace na šrouby s hmoždinkami (součástí setu).

 • Flexi upevnění lanek

  Lankový systém do výlohy s pohyblivým upevněním do stropní nebo nástěnné lišty. Možnost jednoduché úpravy rozvržení motivů.

  Výhodou tohoto řešení je možnost jednoduché úpravy systému bez nutnosti převrtávání uchycení lanek. Pro instalaci lanek je potřeba připevnit na strop a podlahu lištu Top Rail, případně na stěnu (pod strop a k zemi) lištu Click Rail, přičemž se do mezi tyto lišty vypne lankový set se speciálními kotvami, pomocí kterých lze v budoucnu jednoduše povolit napínání a případně změnit rozvržení celého lankového systému (přidat další sloupce, upravit formáty apod.).

 • Úchytky na plastové kapsy

  Plechové samosvorné spony a ocelové válečky s imbusovými šrouby, pomocí kterých jsou k lankům připevněné plastové kapsy na letáky nebo plakáty.

 • Plastové kapsy

  Plastové kapsy na letáky nebo fotografie vhodné pro použití na lankovém systému Display-It. Kapsa je vyrobena z ohýbaného 2mm polykarbonátového plexi (dno tvoří ohnutý hřbet desky). Vhodné pro oboustrannou prezentaci ve výloze nebo na stěně. Součástí každé kapsy je plastová spojka.

  Montáž plastových kapes na lanka:
  Plechové klipy E-Clip - jednoduché a levné řešení, lze posouvat po lanku, omezená nosnost, umožňuje i montáž dvou kapes proti sobě, používají se lanka 1,8 mm
  Válcové gripy s imbusem - kapsy jsou pevně přišroubovány do kovových svorek s imbusy, jednostranné i oboustranné provedení, montáž na lanka 1,5 mm, lze připevnit i jiné prvky s maximální tl. 4 mm

  Formáty kapes:
  A6 (105x148 mm)
  A5 (148x210 mm)
  A4 (210x297 mm)
  A3 (297x420 mm)
  všechny formáty jsou dostupné na výšku i na šířku  Závěsný systém do výlohy 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek