Art Strip

Stropní lankový systém Art Strip je určen pro nově instalované podhledy nebo stropy. Lišta je osazena nad úrovní podhledu a proto nijak neruší koncept interiéru. Hliníková kolejnice pro zavěšení obrazů je zapuštěna v lati z měkkého dřeva.


"Neviditelný" systém pro zavěšení obrazů nebo plakátů.

 Lišta Art Strip je dodávána v bílém provedení v délce 3 metrů. Maximální zatížení lišty je 20kg na metr.

Instalace:
Art Strip se instaluje před montáží samotné konstrukce feálu, sádrokartonového nebo kazetového podhledu. Nejprve se v potřebné výšce lišta prošroubuje nebo prosponkuje do zdi a poté se stejným způsobem k dřevěné lati připevní zakládací lišta konstrukce stropu (s přesazením níže tak, aby konstrukce stropu zakryla "štěrbinu" s kolejnicí).

Výsledným efektem je to, že systém vůbec nenarušuje vizuál interiéru.

Zavěšení obrazů na lanka:
Artiteq Art Strip vyniká především systémem lanek s otočnými koncovkami Twister. Koncovka lanka se vsune ze spodu do kolejnice lišty Art Strip a poté se otočí o 90 stupňů. Po otočení lze zavedeným háčkem posouvat v kolejnici a lanko lze po montáži vhondého háčku zatížit.
Proti případnému vypadnutí lanka z kolejnice je vhodné použít nový typ lanek řady Twister CLIQ2FIX, které díky plastové košilce zamezí vypadnutí lanka z lišty při posouvání.

Příslušenství k lištám Art Strip:
- perlonové lanko s háčkem Twister nebo Twister CLIQ2FIX
- háčky na obrazy s nosností od 4kg do 15kg

Lankový systém Art Strip pro novou výstavbu

Položek v kategorii: 2

Seřadit podle:
Zobrazení 1-2 z 2 položek

Aktivní filtry