Lišta Art Strip, bílá - 300 cm

Lišta Art Strip, bílá - 300 cm
  • Lišta Art Strip, bílá - 300 cm
  • Lišta Art Strip, bílá - 300 cm
  • Lišta Art Strip, bílá - 300 cm
  • Lišta Art Strip, bílá - 300 cm
  • Lišta Art Strip, bílá - 300 cm
AR.030.002

Lišta Art Strip s kolejnicí pro zavěšení obrazů. Tento typ lišty se používá při nové výstavbě - instaluje se mezi stěnu a nově budovaný podhled.

Art Strip je lankový systém určený pro nově budované nebo rekonstruované interiéry. Lišta z měkkého dřeva je ve spodní hraně osazena hliníkovou kolejnicí, do které lze osadit závěsná lanka twister. Dřevěná lišta se poté pomocí šroubů připevní v požadované výšce na stěnu a poté se skrze ní fixuje konstrukce podhledu (sádrokarton, kazety, feál atd.) tak, aby byla kolejnice v zákrytu (výše), než budoucí strop.

Hlavní předností nástěnné lišty Artiteq Art Strip je možnost doplňování či přesazování závěsných lanek v kterémkoliv místě lišty - tedy není potřeba například lištu odnímat ze stěny či jakkoliv manipulovat se stávajícímy lanky.

Kdekoliv budete chtít doplnit další lanko s háčkem (či lanka) - jednoduše ze spodu do kolejnice vložíte lanko Twister či Twister CLIQ2FIX a otočíte jej o 90 stupňů, čímž se "usadí" v kolejnici a poté lze s novým lankem pohybovat v liště dle potřeby.

Montáž:
- pomocí šroubů a hmoždin do obvodové zdi (skrze dřevěnou lištu)
- do připevněné dřevěné lišty se sponkami nebo šrouby zafixuje profil budoucího podhledu

Příslušenství:
- perlonová nebo ocelová lanka Twister s nalisovanými koncovkami
- lanka Twister jednoduše v jakémkoliv místě lišty ze spodu nasunete do kolejnice a otočením o 90 stupňů zavěsíte
- pro bezpečný posun Twisteru v kolejnici bez rizika samovolného otočení a vypadnutí z lišty použijte lanka Twister CLIQ2FIX, která mají plastovou košilku, zamezující vypadnutí z kolejničky

instalace Artiteq Art Strip

AR.030.002